Промобокс

Упаковка товару або коробок, призначені для промоакції

Як це робили

23 травня

23 травня - приємний весняний день.

І чим же чудовий цей день?

Це Симонов день - іменини Землі.

Так, за народними уявленнями у цей день земля-матінка  іменинниця. Вважалося, що земля чує кожне вимовлене нами слово, допомагає людині здолати труднощі.

За народним повір'ям, тільки двічі на рік, 25 грудня (7 січня) і 10 (23) травня, Мати-Сира Земля могла розверзнутися і за брехню, за неправдиву клятву або за лжесвідчення, так-що будьте пильні.

Ще це Свято Героїв - щорічне свято в Україні, день лицарів, козаків, воїнів.

Також сьогодні в усьому світі відзначається Всесвітній день черепахи (World Turtle Day) - тварини, що символізує мудрість, багатство й довголіття.

23 травня - день шукача скарбів. У цей день зацікавлені люди шукали скарби.

А ще це 143-й день року в григоріанському календарі. До кінця року залишається 222 дні.

У цей день народилася величезна кількість талановитих людей: архітектори, лікарі,  дослідники, письменники, композитори, актори, винахідники, шахісти, спортсмени, королі ...

Одним словом - таланти, адже людям, що народилися в цей день, притаманні наполегливість і витримка, обачність і завбачливість, швидкість і точність, також вони мають схильність до мрійливості і філософських роздумів, відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності, любов до мистецтва, гармонійність, шарм, оптимізм.

Творчі уми, зі святом народження!

Карта проезда

ПП «ПОС-Майстер»
м. Київ,
вул. Червонопрапорна, 32
(044) 586-47-87
Skype: pos-master
pos-master.prom.ua

© POS Master