Воблери

Рекламний виріб із зображенням на гнучкій пластиковій ніжці. Приклеюється скотчем поруч з товаром

Про нас

Буває зовсім не просто знайти підрядника, який готовий виконати поставлене завдання якісно і точно в строк, а іноді доводиться брати особисту участь у вирішення проблем підрядника.

Якщо Ви цінуєте свій час, нерви, і хочете отримати гарантований результат без проблем і зволікань, можете просто оформити замовлення у нас. Тому, що наша компанія:

  • Здійснює виробництво широкого спектру сувенірної та рекламної продукції, працюючи з багатьма матеріалами - деревом, кольоровими металами, пластиками, каменем, натуральною шкірою, то що.
  • Володіє сучасним обладнанням: фрезерний верстат Multicam 3000 Series, два лазерних верстата Yueming, за допомогою яких виконується фрезерування, лазерна різка, гравіювання, то що.
  • Приймає замовлення, починаючи від криволінійного розкрою серійних виробів, розробки штучних POS-матеріалів, сувенірної продукції і закінчуючи тривимірними виробами промислового призначення: формами для лиття, вакуум формування.
  • Не тільки працює з наданим замовником дизайн-макетом, але і готова "з нуля" втілити саму оригінальну, незвичну, на перший погляд нездійсненну ідею на незмінно високому рівні.
  • Виручає при стислих термінах, не задає зайвих питань, не стикається з "непередбаченими обставинами", виповнює терміни і не привертає замовника до рішення робочих питань.

Ми гарантуємо високу якість виконання кожного поставленого перед нами завдання незалежно від складності замовлення.

Карта проезда

ПП «ПОС-Майстер»
м. Київ,
вул. Червонопрапорна, 32
(044) 586-47-87
Skype: pos-master
pos-master.prom.ua

© POS Master